Urban Forms

Miło nam poinformować, że do grona naszych partnerów dołączyła dziś Fundacja i Galeria Urban Forms, doskonale znana Wam między innymi z wielkich murali zdobiących miasto Łódź (w tym budynek Uniwersytetu Łódzkiego – któż z Was nie widział słonia i balonika na budynku przy ul. Uniwersyteckiej 3? A jeśli jeszcze nie widzieliście, to zapraszamy do obejrzenia: na żywo czy dzięki Google Street View).

Współpraca z Fundacją i Galerią Urban Forms, tak jak i z innymi naszymi partnerami, otwiera nowe możliwości praktykowania zdobywanej wiedzy, lecz także doskonale ukazuje specyfikę programu kształcenia na studiach okcydentalistycznych. Zaletą programu naszych studiów jest to, że nie skupia się on na jednym z aspektów cywilizacji zachodu i jego historii, lecz podejmuje także zagadnienia i problemy współczesnej kultury: street artu, performansów, kontrkultury, popkultury.

Podkreślamy to za każdym razem, ale warto być może raz jeszcze powiedzieć, że struktura programu zajęć na okcydentalistyce jest taka, że to Wy sami decydujecie, o czym chcecie się przede wszystkim uczyć. Umożliwiają to stanowiącą dużą część programu zajęcia do wyboru. O tym jednak napiszemy już niedługo!

A tymczasem możecie zapoznać się z artykułem o okcydentalistyce, który ukazał się w dzisiejszym „Dzienniku Łódzkim”, w dodatku „Edukacja”. Artykuł do przeczytania tutaj.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s