Nasi partnerzy

Od ostatniego wpisu minęło trochę czasu, mogliście więc pomyśleć, że Was zaniedbujemy. Nic jednak bardziej mylnego! Przechodzimy do konkretów związanych ze sposobem studiowania. Oto one.

Siedzenie w salach wykładowych jest wprawdzie dobrym sposobem na to, by chłonąć wiedzę, ale nie jest sposobem jedynym. Dlatego też postanowiliśmy nawiązać współpracę z funkcjonującymi na terenie naszego miasta instytucjami kultury. Umożliwi to Wam nie tylko odbycie obowiązkowych praktyk w ciekawych miejscach, w których nauczycie się czegoś więcej niż tylko przysłowiowego parzenia kawy, lecz także wyjście z zajęciami poza mury Uniwersytetu już od pierwszego roku studiów. Pamiętajcie – o czym wspominaliśmy wcześniej – że w dużej mierze scenariusz zajęć pisać będziecie Wy. Zależeć on będzie od Waszej kreatywności i pomysłowości.

Aby to ułatwić, nawiązaliśmy współpracę z Muzeum Sztuki w Łodzi, Muzeum Miasta Łodzi. Okcydentalistyka jest także – wraz ze swoim autorskim i nowatorskim programem – częścią nowej strategii promocyjnej miasta Łodzi – Łódź Kreuje. Wkrótce poinformujemy o naszych nowych partnerach.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s